Ваш кошик порожній
| Шасі (форм-фактор ATX) | DELL Precision T5400 |
| Процесор | 2x Xeon E5450 3.0GHz |
| Пам'ять | 16Gb (4x 4Gb) DDR2 5300FB ECC |
| Жорсткі диски | 2x 300Gb 15K SAS 3.5", (макс. ) |
| Санчата для жорстких дисків | 2 шт. |
| РЕЙД-контролер | PERC 5i |
| Блок живлення | 875W |
| Відеокарта | без видеокарты |