Ваш кошик порожній
| Шасі (форм-фактор ATX) | DELL Precision T5500 |
| Процесор | 1x Xeon E5640 (2.66 - 2.93 GHz) |
| Пам'ять | 16Gb (4x 4Gb) DDR3 10600R ECC |
| Жорсткі диски | 2x 146Gb 15K SAS 3.5, (макс. ) |
| Санчата для жорстких дисків | 2 шт. |
| РЕЙД-контролер | PERC 6i |
| Блок живлення | 875W |
| Відеокарта | без видеокарты |