Ваш кошик порожній
| Шасі (форм-фактор ATX) | DELL Precision T5500 |
| Процесор | 1x Xeon E5540 (2.53 - 2.8 GHz) |
| Пам'ять | 16Gb (4x 4Gb) DDR3 10600R ECC |
| Жорсткі диски | 1x 2Tb 7200K SATAIII 3.5 RAID-Edition (НОВЫЙ), (макс. ) |
| Санчата для жорстких дисків | 2 шт. |
| РЕЙД-контролер | интегрированый SATA контроллер |
| Блок живлення | 875W |
| Відеокарта | без видеокарты |