Ваш кошик порожній
| Шасі | HP ProLiant DL360e G8 |
| Процесор | Xeon E5-2430V2 2.5GHz |
| Пам'ять | 96GB |
| Жорсткі диски | 4x 500GB SATA, (макс. 8) |
| Санчата для жорстких дисків | 4 шт. |
| РЕЙД-контролер | HP Dynamic Smart Array B320i |
| Блок живлення | 2x 460W шт. |
| Комплект кріплення в стойку (рельси) | - |